Замість тюрми? Свинарчук-Гладковський повернувся на керівну посаду в «Богдан»

Олег Гладковський (до 2014 року - Свинарчук), який до 4 березня 2019 року займав посаду першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) і був звільнений через звинувачення у розкраданні армії, отримав нову роботу. 

Він знову очолив корпорацію «Богдан», президентом якої був з часу її створення разом з екс-президентом Петром Порошенком в 2005 році до призначення на державну службу, передає «Вісточка» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».


«Гладковський після майже п'яти років на держслужбі знову повернувся до керівництва корпорацією, засновником і кінцевим бенефіціаром якої він є, і буде курувати роботу імпортерських і дилерських підприємств, і відповідати за стратегію автомобільних заводів у Луцьку та Черкасах», - повідомив агентству прес-секретар «Богдану» Сергій Красуля.

Нагадаємо, що у лютому-березні 2019 року програма "Наші гроші" оприлюднила розслідування про розкрадання в оборонному секторі України, зокрема, в концерні «Укроборонпром». Злочинці за допомогою фірм-прокладок скуповували контрабандою вживані запчастини до військової техніки в Росії і у 2-4 рази дорожче перепродавали їх підприємствам «Укроборонпрому».


У розслідуванні згадувався і завод «Кузня на Рибальському», який до 2018 року належав президенту України Петрові Порошенку, поки той нібито не продав його одіозному Сергію Тігіпку.

Згідно з вказаним розслідуванням, у злочинних схемах брали участь, зокрема, високопосадовець «Укроборонпрому» Павло Букін, тодішній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор Гладковський, та його друзі.

Редакція «Вісточки» все ж запитає: «То де відрубані руки?»