6 травня в госпіталі помер боєць-десантник, поранений на війні з Росією
Учора, 6 травня 2019 року, о 10:45, від поранень, отриманих в бою, у військовому госпіталі Дніпра помер 24-річний старший сержант Іван Сакаль. Іван - командир взводу розвідки 137-го батальйону морської піхоти. Як пише бойовий побратим загиблого Тарас Чмут, це була його третя ротація на цій війні:

«Вані було 24 роки. Один з яких ми прослужили і прожили разом... У морську піхоту він прийшов з комендатури ВМС у 2015-му році. А на війні він з 14-го...

Ми познайомилися зимою 15-го на перших курсах з британцями для морпіхів. А через пару місяців я потрапив у його взвод - він вже був головним сержантом. Ваня був справжнім розвідником - спокійним, стриманим, розумним, займався кросфітом і не раз брав участь у "Звитязі ВМС".

Він ніколи не прогинався перед командуванням і ніколи не вислужувався. Не прагнув ані нагород ані посад чи звань. На нього завжди можна було покластися і довіряти. Своїм прикладом завжди був зразком для особового складу (і не лише для матросів а й для багатьох офіцерів).

В голові десятки історій та спогадів за ці роки... Я радий що ми, як планували ще в АТО, встигли сходити в Карпати влітку і чудово зимою облазили Київ... Я набрав його першого числа, перекинулися парою слів, Ваня сказав, що зайнятий (готувалися до виходу) і зідзвонимося пізніше - а наступного ранку він отримав смертельне поранення в бою. Він воював за свої переконання і свої ідеали!

Він прожив вкрай коротке але гідне життя і загинув зі зброєю в руках у бою! І не забуде стрільця Україна, із золотим Левиком на рукаві! Semper fidelis!»

 Для допомоги родині: 5168 7573 5762 4412 (брат Сакаль Михайло).