У рідному селі три дні жалоби... На війні з Росією вбитий боєць з Рівненщини

Під час виконання бойового завдання від мінно-вибухової травми та осколкових поранень у п’ятницю, 15 лютого 2019 року, загинув український Герой, захисник, контрактний боєць 24-ї окремої механізованої бригади (ОМБр). Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на представників місцевої влади з рідного села загиблого.

«МЛИНІВЩИНА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ… На Донеччині, під час виконання бойового завдання, загинув житель села Війниця Руслан Кондратюк», — йдеться у повідомленні районної державної адміністрації селища міського типу Млинів, районного центру у Рівненській області.

Побратими кажуть: російський ПТУР влучив у військовий ГАЗ-66, коли той заїжджав на позицію.На жаль, поки що не маємо фото Героя... Шукаємо.

Кондратюк Руслан Васильович народився 2 жовтня 1981 року в у селі Війниця, Млинівського району.

20 листопада 2018 року уклав контракт зі Збройними Силами України. Військову службу проходив у в/ч А-0998, у мотопіхотному батальйоні 24-ї ОМБр. Загинув під час виконання завдання, отримавши мінно-вибухові травми та поранення.

Без батька залишились двоє діток: Святослав (2008 р. н.) та Діана (2011 р. н.).

Відповідним розпорядженням голови Млинівської райдержадміністрації 16, 17 та 18 лютого 2019 року на Млинівщині оголошені днями жалоби.