Вічна пам’ять... 8 лютого на війні з Росією загинув боєць 93-ї ОМБр родом з Харківщини

У п’ятницю, 8 лютого 2019 року , на у районі Авдіївської промзони на Донбасі зазнав смертельного поранення від ворожої кулі 31-річний Герой, який воював з російськими загарбниками з самого початку війни. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на повідомлення Телеграм-каналу «Загиблі на війні з Росією».

«Із болем у серці повідомляємо вам про важку втрату в нашій бригаді. Вчора під час бойового чергування загинув наш боєць Ігор Наконечний на псевдо «Замок». Мав звання «старший солдат», — йдеться у повідомленні.

Ворожа куля обірвала життя Ігоря в районі Авдіївської промзони.


Ігор Наконечний народився 3 липня 1988 року у селі Шулудьківка Зміївського району Харківської області.

Після закінчення школи вступив до Темнівського навчального центру №100, який закінчив у 2013 році, здобувши спеціальність токаря.

З початком російської агресії Ігор Наконечний пішов захищати українську землю. На час початку російсько-української війни він разом із дружиною мешкав у місті Волноваха Донецької області. Тож не просто захищав незалежність держави, а боровся і за свою власну домівку, за свою сім’ю.

У 2015 році старший солдат Наконечний воював у 72-й ОМБр імені Чорних Запорожців, де за віддану службу отримав «Знак пошани» від Міністерства оборони України. Потім служив у 28 ОМБр.

До лав холодноярців «Замок» прийшов у 2018 році, коли бригада воювала в районі його рідної Волновахи. Сказав тоді, що хоче саме у 93-ю бригаду, бо захоплюється подвигами та відвагою її бійців.

«Завжди життєрадісний та веселий, Ігор був душею компанії. Також захоплювався спортом, завжди підтримував себе у чудовій фізичній формі», — пригадують бойові побратими.

Вдома у Ігоря залишились дружина Людмила та дві донечки.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Загиблі на війні з Росією: Телеграм-канал - ПРИЄДНУЙТЕСЬ!