Російські окупанти вбили капелана. На Донбасі загинув 53-річний священик

Стало відоме ім’я українського захисника, який загинув у результаті обстрілу з ПТРК військового автомобіля російськими окупантами. 

Обстріл, як вже повідомлялося, відбувся вранці 25 січня 2019 року поблизу села Катеринівка Попаснянського району Луганської області, один український військовослужбовець загинув на місці, четверо були поранені, передає «Вісточка».


Тепер стало відомо, хто загинув. Це прапорщик Губенко Віталій Анатолійович (позивний «Батюшка»), стрілок 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь», 53 років.

Свого часу Віталій Анатолійович закінчив духовну семінарію та богословські курси у Києві. Коли почалася війна з Росією, пішов на військову службу за контрактом. Виконував обов'язки капелана.

«Пам'ятаю, як "Батюшка" каже до мене:" Я можу прочитати молитву!" І молився завжди.... Був завжди щиро усміхнений та радий зустрічі…..», — пригадує військовий капелан ЗСУ Анатолій Кушнірчук.

Телеграм-канал #тетянависоцька365: я пам’ятаю все про політиків. Підпишись, щоб щодня пригадувати події новітньої історії України.