Влітку збирався одружитися… На війні з Росією вбито 20-річного героя з Житомирщини

Штаб Операції Об’єднаних сил повідомляє лише про втрати на війні з Москвою, які маємо безпосередньо на полі бою. Коли боєць втрачає життя в госпіталі чи в інших обставинах, його смерть «не рахується». 
Єдина надія — на журналістів та соціальні мережі, які доносять нам інформацію про тих, хто пішов на війну захищати наше мирне життя. Ціною свого.

І ось стало відомо, що 25 січня 2019 року на війні з Росією була не одна втрата українського захисника, про яку вже повідомляла «Вісточка». Україна отримала ще одного Небесного Захисника.


На війні загинув Андрій Грищук з Норинська, Овруцького району Житомирської області. Хлопцю було лише 20 років, він служив у 95 ОДШБр. Влітку збирався одружитися…

Чому на передову потрапляють такі молоді?

"Сумна новина сьогодні долинула до наших країв... Ми втратили одного з кращих синів, що боронив країну від загарбників. Андрію Грищуку з Норинська, Овруцького району, було лише 20 років, влітку планував одружитися!
Глибокі співчуття рідним та близьким Героя", - написав на Фейсбуку депутат Овруцької міської ради Сергій Комаревич.

Сина оплакують батьки Іван та Ольга.

Телеграм-канал #тетянависоцька365: я пам’ятаю все про політиків. Підпишись, щоб щодня пригадувати події новітньої історії України.