Продовжують вмирати 20-річні. Шостка прощається зі своїм захисником Ярославом Бугаєвським


У четвер, 14 вересня, місто Шостка Сумської області плаче від горя: в останню путь проводжають юного хлопця. Ярослав Бугаєвський загинув за Україну на війні з Росією 11 вересня, повідомляє «Вісточка».

Панихида у церкві завершилася урочистою траурною ходою вулицями міста. Попрощатися з Ярославом прийшла величезна кількість людей, бо він залишився у пам’яті всіх добрим, розумним, чуйним хлопцем, хорошим другом.

Героя оплакує мама Людмила Федорівна, горю якої немає меж…


«Ярослав Бугаєвський був одним з найбільш патріотичних і відважних бійців. Проявив себе як Герой в боях під Авдіївкою і інших місцях на Сході України», — розповів мер Шостки Микола Нога.

Боєць 58 окремої мотопіхотної бригади Ярослав Бугаєвський загинув Героєм. Йому було всього 20 років.

Юнак навчався у Шосткинській школі №12, потім успішно склав іспити до Шосткинського хіміко-технологічного коледжу.

Так і не закінчивши навчання, Ярослав вступив до лав Збройних Сил України, пішов на контракт замість строкової служби, вирушив на Схід захищати Батьківщину.


«Ярослав Бугаєвський був людиною з активною життєвою позицією, мав численні спортивні здобутки (медалі, чорний пояс з айкібу до). Завжди чуйно ставився до родичів, допомагав друзям.

Шосткинська громада висловлює щирі співчуття родині загиблого. В місті оголошено траур на 3 дні», — повідомив міський голова.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.


.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................