Зупинилося серце. В ніч на 10 вересня на Донбасі помер український боєць і відомий волонтер з ВінниччиниУ ніч на понеділок, 10 вересня, у зоні бойових дій помер Валентин Белінський — відомий вінницький волонтер, який допомогав фронту з 2014 року, а рік тому сам підписав контракт і пішов на війну з Росією.

З самого початку Священної війни з Росією Валентин Белінський на власному автомобілі постійно возив на передок вантажі з допомогою. Здійснив більше сотні поїздок у зону бойових дій у найгарячіші часи. А рік тому — сам пішов на контракт.
«Сьогоднішній ранок понеділка почався із суму і душевного болю. Сьогодні не стало чудового чоловіка, тата і друга Валентина Белінського. Три роки тому я познайомилась із цим громезним, позитивним чоловіком, від якого пахло кавою і цигарками. Я тоді писала статтю.

Мене так захопило наше знайомство, що в майбутньому я писала про всі його поїздки до солдатів на передову, які він здійснював на його старенькому, пробитому кулями бусі. Поїздок були сотні, які народжували десятки захоплюючих історій, які Валік розповідав із таким захватом, що ті емоції передавались всім навкруги.Десь близько року тому я зателефонувала йому, хотіла запросити на свій захід, на що він з позитивом мені відповів, що за три роки волинтерства зрозумів, що хоче служити і приміряв на себе солдатську форму.


Це дійсно біль, адже Бог забрав до себе неймовірно добру людину», — написала журналістка Мирослава Слободянюк.


Героя оплакують мама-вчителька, дружина та 9-річна донька.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.