А офіційно загинув один… Стало відоме ім’я третього бійця, загиблого на війні з Росією 1 вересняДивні махінації штабу Операції Об’єднаних сил (ООС) з даними про кількість загиблих на війні, — коли втрати на передовій поділяються на бойові та небойові, коли ураження бійців розрізняються як «поранення» та «бойові травми», коли до «статистики» входять переважно ті, хто помер безпосередньо на полі бою, а померлі у госпіталі вже не рахуються, — призводять до того, що журналісти дізнаються про загиблих героїв вже через багато днів після їх смерті.

Так сталося і зараз. Журналісти «Вісточки» дізналися про те, що 1 вересня 2018 року у зоні АТО загинув військовослужбовець Іван Бєляєв.


«1.09.2018, при виконанні військового обов'язку в зоні АТО, загинув Бєляєв Іван Олександрович, наш побратим, який до вступу до лав ЗСУ, був відданим членом нашого колективу. Спи спокійно, друже», — повідомила харківська громадська організація «Взаємодія» у соціальній мережі Фейсбук.
Як раніше повідомляла «Вісточка», 1 вересня 2018 року Небесне Воїнство України поповнили двоє українських бійців: Микола Касьяненко і 20-річний Дмитро Урбанський зі Славського Вінницької області.

3 вересня — ще один загиблий — 34-річний Олександр Шипа з міста Бар Вінницької області.

5 вересня знову смерть 20-річного Героя. Морський піхотинець Максим Авдієнко з села Гірськ Щорського району Чернігівської області віддав своє життя за Україну.

Також серед загиблих у перші дні вересня — боєць 14-ї Окремої механізованої бригади, контрактник Сергій Зубрицький (Нагорний).

7 вересня 2018 року на Донбасі загинув 20-річний боєць Владислав Карпун, стрілець зенітно-ракетного взводу з Полтавщини.

У ніч на 10 вересня у зоні бойових дій помер Валентин Белінський — відомий вінницький волонтер, який допомогав фронту з 2014 року, а рік тому сам підписав контракт і пішов на війну з Росією.

Також ще невідомі імена двох загиблих у автокатастрофі у зоні бойових дій 8 вересня, одного загиблого 10 вересня і загиблого 11 вересня.

Отже, за підрахунками «Вісточки», з 1 по 11 вересня на війні з Росією загинули 12 українських Героїв.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.


.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................