Про економію не чули… Автопарк Банкової поповниться іномарками на 15 млн грн


Державне управління справами (ДУС), яке опікується матеріально-технічним забезпеченням діяльності насамперед Президента України та його адміністрації, у серпні 2018 року оголосило два тендери, на яких визначилося з купівлею 17 люксових автомобілів на загальну суму понад 12 мільйонів гривень. 

Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на інформацію в системі «Прозорро».

Так, 31 серпня 2018 року Державна організація «Автобаза Державного управління справами» провела відкриті торги з закупівлі одного легкового автомобіля. Переможцем стала фірма «Алмаз Мотор, ЛТД», яка запропонувала автомобіль Toyota Land Cruiser 200 Wagon за 2 мільйони 53 тисячі гривень.


 Другий аукціон — на 16 машин — завершився 20 серпня. ТЗОВ "СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР "ДІАМАНТ" за 13 мільйонів гривень рівно продасть ДУСі 15 Toyota Camry за понад 11 мільйонів і ще один Toyota Land Cruiser 200 — на цей раз за 1,9 млн грн.Нагадаємо, що на початку своєї каденції президент Петро Порошенко обіцяв скорочення видатків на адміністрацію президента та ДУС.

Загалом Державне управління справами має на балансі понад 200 автомобілів. Обслуговують автопарк 342 працівники, з них 187 – водії.

У 2017 році касові видатки автопарку становили 135 мільйонів 657 тисяч гривень, а цьогоріч заплановано 202 мільйони 876 тисяч гривень!!!

11 жовтня 2016 року Кабінет міністрів України прийняв постанову «Про ефективне використання державних коштів», яка передбачала припинення придбання автомобілів для державних інституцій.

Але 28 березня 2018 року уряд дозволив  державній організації "Автобаза Державного управління справами" закуповувати нові автомобілі — для офіційних іноземних делегацій.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.

.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................