Офіційно загинув 1, насправді — 4. З’явилася інформація про смерть на Донбасі у вересні вже четвертого українського військового


У середу, 5 вересня 2018 року, на Волинь привезуть тіло Героя, який напередодні загинув на Донбасі. Це — боєць 14-ї Окремої механізованої бригади, контрактний Сергій Зубрицький (Нагорний), передає «Вісточка».

Сергій Зубрицький став четвертим загиблим на війні з Росією у вересні 2014 року. Він родом з села Старосілля Маневицького району Волинської області.
На жаль, в офіційних зведеннях штабу Операції Об’єднаних сил вказано лише про одну смертельну втрату — 1 вересня. Інші троє загиблих у офіційній статистиці не враховуються. Такі страшні реалії війни по-українськи.

Журналісти «Вісточки» переконані: неважливі обставини загибелі солдата, чи загинув він на полі бою, чи від хвороби, чи не витримало серце. Він загинув у зоні бойових дій, куди пішов захищати Україну. І він для нас усіх є і має бути Героєм.

Про смерть Сергія Нагорного повідомив у Фейсбуці директор старосільської школи Анатолій Бричка.

«Завтра, години уточнюємо, в с. Старосілля прибуває вантаж 200 з нашим випускником, воїном 14 ОМБР Збройних Сил України, контрактником Зубрицьким (Нагорним) Сергієм, який поклав своє життя на Сході України. Прошу всіх жителів ОТГ по руху транспорту вшанувати Героя. Години зустрічі та похорону будуть повідомлені пізніше», — написав він.

Як раніше повідомляла «Вісточка», 1 вересня на війні з Росією загинули двоє українських військових — Микола Касьяненко і 20-річний Дмитро Урбанський зі Славського Львівської області.

3 вересня — ще один загиблий — 34-річний Олександр Шипа з міста Бар Вінницької області.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.
.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................