Приїхали на дачу в Троїцьке... Російські окупанти вбили 13-річного хлопчика та його батька на Луганщині


13-річний хлопчик та його тато загинули під час обстрілу російськими окупантами селища Троїцьке Луганської області. Мама в тяжкому стані у лікарні (попередні повідомлення про її смерть спростували лікарі - «Вісточка»), старший син поранений в ногу. Про це у п’ятницю, 18 травня, повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ОВЦА) Павло Жебрівський, передає «Вісточка».

"Страшного горя наробили рашисти у селищі Троїцьке: обстріляли будинки місцевих жителів та вбили 13-річного хлопчика і його тата, тяжко поранили маму, зазнав поранень у ногу і старший брат", — написав він у Фейсбук.

Постраждала родина мешкає у Миронівському Луганської області, але приїхала на дачу в Троїцьке. Вночі почався обстріл, усі спустилися у підвал і просиділи там тривалий час. Коли думали, що небезпека минула, вийшли з підвалу, як раптом прилетів останній снаряд. Його уламки і наробили такої біди, розповів Павло Жебрівський......................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................
«Отримали інформацію з Луганщини, з Лисичанської лікарні (саме туди після обстрілу доправили постраждалих) — жінка жива, хоч і в дуже важкому стані, знаходиться на штучній вентиляції легенів. Лікарі не втрачають надії та продовжують боротися за її життя», — додав він.

Життю старшого хлопчика ніщо не загрожує — лікарі надали йому усю необхідну допомогу.Перший заступник голови Національної поліції України Вячеслав Аброськін опублікував зранку 18 травня фото обстрілу, на якому видно уламки снаряду, що зруйнував житловий будинок.