Житомир навколішки прощався з 20-річним Героєм. Дмитро Рудь загинув на війні з Росією 16 травня16 травня 2018 року на Приазов’ї (близ Талаківки на Маріупольському напрямку, Донецька область) загинув Дмитро Рудь, матрос 36-ї бригади морської піхоти. Йому було лише 20 років. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на бойових побратимів Героя, соцмережі та місцеві ЗМІ.

Як раніше повідомляла "Вісточка", 16 травня 2018 року загинули двоє українських бійців. Другий загиблий: 41-річний Сергій Гундер з Прикарпаття, боєць 93-ї ОМБр, вбитий кулею снайпера на Донеччині.

Дмитро Сергійович Рудь народився 23 січня 1998 року у Житомирі. Сирота, хлопця виховував дідусь Дмитро Олексійович та бабуся Людмила Володимирівна. Свою сім’ю хлопець створити так і не встиг через юні роки.Пішов до Українського війська у липні 2016-го, у віці 18 років.

Воював з російським загарбником у складі 36-ї Окремої бригади морської піхоти (ОБМП), займав посаду старшого стрільця-санітара 503-го ОБМП......................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................
Церемонія прощання з загиблим Героєм пройшла у Свято-Михайлівському соборі Житомира.

Дмитро Рудь похований на Смолянському кладовищі.«Дмитро був відважним воїном, надійним другом своїм побратимам, світлою і щирою людиною. Він прожив своє коротке життя достойно і залишив по собі добру і світлу пам'ять, яка ніколи не згасне», — пригадують хлопця бойові побратими.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.