Справжня Людина, Чоловік і Патріот. 21 квітня на війні з Росією загинув Сергій Перепелиця


У суботу, 21 квітня, на Донбасі українське військо зазнало втрат: загинув головний сержант 46-го окремого батальйону спецпризначення «Донбас-Україна» 54 ОМБр Збройних сил України Сергій Перепелиця. Про це повідомили у соціальних мережах бойові побратими та близькі Героя, передає «Вісточка».

«Сьогодні загинув справжій син донецької землі , УКРАЇНЕЦЬ головний сержант ВСУ Сергій Перепелиця. Ти тепер назавжди є приписаним в особовий склад славетних українських небесних воїнів-захисників. Ти - справжня Людина, Чоловік та Патріот.
Пане-брате ,не турбуйся, всі твої під моєю опікою», — написав на Фейсбуку Михайло Кобцев.Про Сергія поки що відомо не так багато. Родом він з міста Бахмут (Донецька область). Служив головним сержантом 46-го окремого батальйону спецпризначення «Донбас-Україна» 54 ОМБр ЗСУ.

За словами близьких, життя солдата обірвала ворожа міна (фугас), на якій у першій половині дня 21 квітня підірвався військовий автомобіль.У Героя залишилася родина, двоє діток. Його оплакує мама Алла.


.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................