«Віримо в сонячне воскресіння Героїв». 20-річний Іванко Іванків з Прикарпаття вбитий на війні з Росією 10 березня


10 березня 2018 року на Донбасі був вбитий Іван Іванків, військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, родом з села Росільна Івано-Франківської області, який цього року відсвяткував 20-річчя. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на інформацію з соцмереж та від близьких загиблого героя.

«Сумна вістка надійшла з Донеччини в Прикарпаття в село РОСІЛЬНА.... християнин Іван Михайлович Іванків .... який 18 січня відсвяткував своє 20 річчя ..був двічі поранений до того на антипутніському фронті рашофашистами .... як героічний танкіст ЗСУ загинув за УКРАІНУ.....СВІТЛАЯ ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЮ....Щирі співчуття батькам і родичам та друзям і і всій нашій великій єдиній козацькій християнській родині.....ВІРИМО в СОНЯЧНЕ ВОСКРЕСІННЯ НАШИХ Героів з БОГОМ весною 2018....Іванко», — такі повні болю і горя слова написав на Фейсбуку Борис Голодюк.

«Іванків був патріотичним і побожним украінцем, працьовитим і добрим сином своіх батьків й похресником нашого Почесного Друга УПА християнки УПЦкп Оксани Зваричук», — розповів пан Борис.

Зажурений чоловік опублікував фото хлопця, яке оздобив червоно-чорним та жовто-блакитним прапорами та сонечком, яке символізує Сонячне Воскресіння загиблих за Україну Героїв.Він пригадав, як буревій зламав дерево-ясен на подвір’ї Івана «і в часі зрізання того дерева в стовбурі виявився нерукотворний хрест… Через 5 років в ХРЕСТОПОКЛІННУ НЕДІЛЮ надійшла в те село сумна вістка що І юний наш Герой Іванко загинув…».

«Іван був єдиним з юнаків села Росільна, який допомагав в 2015 році будувати (заливати бетон та викладати каменем стіни) капличку на чудоджерелі «Веселка». Саме там в серпні 2015 року на свято Спаса отримав в нагороду за це чудовервичку від Генерала капелана УГВР Дністра… Він щиро вірив в ПРороцтва УПА та постійно носив вервицю на шиі ......й час від часу писав запитання до нашоі інтернет-групи офіцерів\капеланів УГВР\ЗСУ на патріотичні і релігійні теми......ІВАНКО був одним з добровольців\воінів ЗСУ ВІД Галичини», — оповів Борис Голодюк.

Загрузка...