Війна продовжує вбивати. 2 березня під Авдіївкою загинув український боєць


Сьогодні, 2 березня, на Донбасі перша смерть цього місяця: під Авдіївкою загинув український військовослужбовець. Про це передає «Вісточка» з посиланням на прес-центр штабу АТО та повідомлення з соцмереж.

Як раніше повідомляла «Вісточка», за перші два місяці 2018 року на війні з Росією вже були вбиті 32 українця.Так, у лютому 2018 року загинули 15 та поранені 45 бійців.

У січні 2018 року загинули 17 українських Героїв.Про загибель Героя 2 березня поки що відомо мало. «Від початку сьогоднішньої доби зафіксовано 6 ворожих обстрілів. Унаслідок цих дій, на жаль, загинув український воїн, ще двоє наших захисників отримали поранення», — повідомляється у зведенні прес-центру штабу АТО.

Микола Маслій на ФБ уточнив, що військовий загинув від кулі снайпера під Авдіївкою.Більше розповів журналіст Юрій Бутусов: «Сьогодні загинув наш воїн під Авдіївкою. Там триває снайперська війна. На фоні зниження інтенсивності бойових дій на всьому фронті Авдіївка привертає увагу як місце найзапекліших контактних боїв, де напруженість і загроза українським воїнам нітрохи не спадає. Противник, очевидно, посилив свої підрозділи в цьому районі досвідченими снайперами і діє дуже активно. Минулого тижня від пострілу снайпера в тому ж районі загинув боєць, і ось знову трагедія».

«Авдіївка залишається гарячою точкою фронту, де гостро необхідне посилення контрснайперской боротьби, насамперед збільшення числа снайперів в бойових порядках, а також посилення системи спостереження за діями противника (відеокамер, безпілотників, тепловізорів). У нас достатньо сил, щоб придушити активність російських найманців в одній точці», — додав він.

«Вісточка» продовжує стежити за розвитком подій. Підписуйтесь на наш Телеграм-канал.