Не витримало серце. 51-річний артилерист Володимир Бутрак з Теребовлянщини помер у госпіталі 5 березня


Учора, 7 березня 2018 року, на Теребовлянщині (Тернопільська область) з усіма військовими почестями поховали старшого сержанта Тернопільської окремої артилерійської бригади Володимира Бутрака. Воїн помер 5 березня у військовому госпіталі міста Харків, де проходив лікування від гіпертонії. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на інформацію 44-ї окремої артилерійської бригади та місцеві ЗМІ.

«Командування та особовий склад військової частини А3215 висловлює глибокі співчуття рідним та близьким у зв'язку із передчасною смертю по хворобі старшого сержанта Бутрака Володимира Миколайовича,1967 року народження. Помер військовослужбовець 05.03.2018р. у військовому шпиталі міста Харкова де проходив лікування гіпертонічної хвороби», — йдеться у повідомленні прес-служби 44-ї бригади.

«Старший сержант Бутрак прибув у бригаду у 2016 році,  був командиром гармати в одному з артилерійський підрозділів. Він зарекомендував себе з позитивної сторони, був дуже відповідальний сам і вчив своїх підлеглих бути такими. Та сталась біда, він  почав хворіти з осені 2017 – почались проблеми з тиском.Восени 2017 року лікувався у Львівському шпиталі, потім виїхав в зону АТО. 20 лютого 2018 року стало погано, його забрали у Сєвєродонецький шпиталь, коли стало гірше, його евакуювали до Харківського військового шпиталю, де він 14 днів лікувався. Йому робили операцію – шунтування шлуночків головного мозку. Після операції був у важкому стані, помер від крововиливу в мозок», — цитує місцеве видання «20 хвилин. Тернопіль» заступника командира Тернопільської окремої артилерійської бригади Володимира Затурського.Володимира Бутрака поховали зі всіма військовими почестями у рідному селі Сущин Теребовлянського району. На похорон з Тернополя поїхали військовослужбовці та офіцери, військовий оркестр і салютна група.

Бійця привезли у Тернопільську бригаду зранку, 7 березня, де з ним попрощалися побратими.

Володимир Бутрак народився у 1967 році. Служив за контрактом у Збройних силах України з травня 2016 року на посаді командира гармати в одному з артилерійських підрозділів у зоні АТО.

«Був хорошим другом та порадником у колективі, прикладом військової дисципліни та армійського порядку. За словами колег підтримував здоровий спосіб життя і навчав цих звичок інших… Але у хвороби немає віку чи статі, сильних чи слабших, вона приходить коли цього не чекаєш», — пригадують бойові товариші.

Героя оплакують дружина та 14-річний син.

Василь Бутрак став другим військовослужбовцем, який помер у березні 2018 року від проблем з серцем.

Як повідомляла «Вісточка», 1 березня 2018 року від серцевого нападу у військовій частині А-3283 в Кривому Розі помер 42-річний солдат-контрактник Валерій Запорожець.

Ще двоє українських захисників загинули в бою.

2 березня від кулі снайпера під Авдіївкою загинув 33-річний Вадим Сапеску.

6 березня війна забрала 20-літнього Владислава Козченка - теж у промзоні Авдіївки.

Раніше «Вісточка» вже писала, що за перші два місяці 2018 року на війні з Росією вже були вбиті 32 українця.Так, у лютому 2018 року загинули 15 та поранені 45 бійців.

У січні 2018 року загинули 17 українських Героїв.

«Вісточка» продовжує стежити подіями на війні. Підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

РЕКЛАМА:
Загрузка...