Навіки 19-річний... Сьогодні у Конотопі попрощаються з Андрієм Кривичем, що загинув на війні з Росією


У п’ятницю, 30 березня, у місті Конотоп Сумської області відбудеться прощання з юним Героєм, 19-річним бійцем-добровольцем «Правого сектору» Андрієм Кривичем (позивний «Діллі»), який був вбитий снайпером на Донбасі 27 березня 2018 року. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на повідомлення місцевої влади та інформацію з соцмереж.

«Друг «Діллі» прагнув потрапити на фронт, тому пройшов не один вишкіл та курс підготовки. Кожний крок давався тяжко, однак він не опускав рук та йшов далі, долаючи різноманітні перепони і все задля спільної мети — визволення України.


Бойовий побратим «Коваль» згадує: «Хоч Андрія я знав зовсім не довго, однак за цей час я встиг помітити у ньому велику мужність та запал до боротьби за свою родину та Батьківщину», — йдеться у повідомленні тактичної групи «Сапсан» ДУК ПС.

«Він був ідеалістом і максималістом. Коли почалася війна, він розповідав про те, що у нього були думки йти захищати свою країну. Постійно рвався на Схід. Перед останньою поїздкою, ми як раз були на Сході, він подзвонив і сказав, що збирається їхати туди у якості волонтера і буде займатися аеророзвідкою. Ми так і не побачилися. Це була наша з ним остання телефонна розмова», —  пригадує Діллі керівник сумського обласного штабу НВР «Правий сектор» Сергій Супрун.


У Контопі вже третій день — офіційна жалоба. Керівників усіх підприємств та організацій 28-30 березня 2018 року за розпорядженням міського голови попросили приспустити на будівлях Державний прапор України або повісити чорну стрічку. Також міська влада розпорядилася скасувати концертно-розважальні заходи у зв'язку з оголошенням в місті Днів жалоби за загиблим конотопчанином.

30 березня прощання з Андрієм Кривичем відбудеться о 10:30 біля будинку по вулиці Вирівській, 58.Заупокійна панахида та останнє прощання з загиблим Героєм пройдуть у храмі села Вирівка об 11:30. Поховають хлопця на міському кладовищі «Вирівське».

Доброволець «Правого сектору» Андрій Кривич (друг «Діллі») загинув 27 березня 2018 року —  на Світлодарській дузі його вразила куля ворожого снайпера.


19-річний Андрій приїхав на передову вже вдруге від початку війни як волонтер аеророзвідки: запускати безпілотники.

У мирному житті юнак вчився в Сумському педагогічному університеті. Він мріяв стати військовим психологом, розповідають бойові побратими.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі......................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................