«Усміхнений та готовий до бою». 21-річний доброволець «Карпатської січі» Олександр Кауров загинув на війні з Росією 11 березня


У неділю, 11 березня 2018 року, на Донбасі перестало битися серце Героя. Загинув доброволець свободівського батальйону «Карпатська Січ», боєць 93-ї ОМБр Олександр Кауров. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на інформацію від бойових побратимів загиблого, повідомлення прес-центру штабу АТО та соціальних мереж.

«Минулої доби російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови безстрокового припинення вогню в районі АТО здійснивши чотири обстріли позицій українських захисників. 
Зокрема, на Луганському напрямку противник з гранатометів та великокаліберних кулеметів вів вогонь по наших укріпленнях в районі населених пунктів Троїцьке, Луганське та Новозванівка. 
На Донецькому напрямку бойовики російсько-окупаційних військ з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстріляли сили АТО в районі населеного пункту Верхньоторецьке…


Маємо втрати особового складу: під час виконання бойових завдань загинув один український військовослужбовець», — йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО зранку у понеділок, 12 березня.

Штабісти традиційно не назвали ім’я і обставини загибелі військовослужбовця. Але про нього розповіли бойові побратими.

«Пішов з життя доброволець Карпатської Січі, боєць 1 бату 93 ОМБр Кауров Олександр Олександрович, «Саха» (обставини смерті поки не вияснено). Народився 07.02.1997 у м. Маріуполь, Донецької області. У «Карпатську Січ» прийшов 5 грудня 2015 року», — йдеться у повідомленні свободівської Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» на Фейсбуку.

Кауров Олександр Олександрович, «Саха», народився 7 лютого 1997 року у місті Маріуполь Донецької області. Місяць тому йому виповнився лише 21 рік. З 18 років він на війні добровольцем.

«Коли взимку, 2015 його направили до мене у взвод, він приїхав з завчасно підготованими необхідними для вступу документами. Я ще здивувався, адже зазвичай ця бюрократична робота займала у хлопців по пів року. А коли виявилось, що він ще й з Маріуполя, ми вирішили, що підставний, сєпар, тому були з ним обережні. Але сумніви в Олександрі дуже швидко розвіялись. Він був дисциплінованим та безстрашним, завжди тренувався.

З часом його відділення стало найкрутішим, там зібрались найспортивніші хлопці. А наші підозри він, жартуючи, згадував при кожній зустрічі», — розповідає перший взводний Сахи, друг Славко.

«Ще два тижні тому ми з ним разом готували розтяжки для ворога. Саха — один з найжиттєрадісніших й найсильніших людей, яких я знав. Завжди усміхнений та готовий до бою», - розповідає побратим Тактик, який зараз, поранений, знаходиться у Дніпровській лікарні.

«Познайомились ми з Сахою в грудні 2015. Він тоді приїхав в Карпатську Січ, а пізніше перевелись у 1 бат. Він був з тих людей, яких сміло можна назвати воїном, не хотів ховатись в окопах. На нього можна було покластись. І він завжди усміхався, не дозволяючи сумувати нікому», - згадує друг Гонта.

«Війна точиться, щоденно забираючи чиїгось синів та дочок, батьків та коханих. Пам'ятай про це, аби пімстити!», — закликають бійці «Карпатської Січі».РЕКЛАМА:
Загрузка...