«Беркутівець», що катував майданівців на колонаді стадіону Лобановського, продовжує службу в поліції

Троє силовиків, яких звинувачують у побитті та катуванні учасників Революції Гідності у 2013-2014 роках, успішно продовжують служити у новій поліції, і навіть просуваються по службі. Про це повідомила адвокат Євгенія Закревська, яка займається справами Майдану, передає «Вісточка».

На відео: нелюдське побиття протестувальників на колонаді стадіону «Динамо» співробітниками спецпідрозділу «Беркут»:«Просто нагадую. У поліції продовжують сумлінно служити:

1) Руслан Марчук. Київський «неберкут». Підвищений у званні: командира взводу №1 роти №3 полку поліції особливого призначення №1 ГУНП м. Києва. У квітні 2016-го року нагороджений орденом «за бездоганну службу». Підсудний по епізоду 30-го листопада 2013-го року. Напад на журналістку і протестувальників. Витіснення їх з Майдану.

2) Андрій Хандрикін — харківський «неберкут». Підсудний. Інкримінується: тортури двох хлопців на колонаді стадіону «Динамо» 20.01.2014.


3) Сергій Киримчук. Опер Київського карного розшуку. Підозрюваний у справі про незаконне стеження, побиття і затримання студентів Карпенка-Карого 20.01.2014 року.

Всіх слідство намагалося усунути через суд на час розслідування. Не вийшло. Вважаю, це яскраво характеризує як поліцію, так і судову систему...

+ не забуваємо і цвіт нової поліції - Бабича, Серединського», — написала пані Закревська у своєму ФБ.
«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі: https://t.me/vistochka