VIP-переліт від ДПСУ. Висоцька вимагає у влади повідомити, на чиєму люкс-літаку Саакашвілі вислали у Польщу


 Державна прикордонна служба України (ДПСУ) повинна повідомити громадськості про те, на якому саме літаку і за які кошти було здійснене транспортування екс-президента Грузії Михаїла Саакашвілі у Республіку Польща 12 лютого 2018 року. Про це йдеться у інформаційному запиті, який того ж дня надіслала незалежний журналіст Тетяна Висоцька, передає «Вісточка».


«Відомо достеменно, що пан Саакашвілі був транспортований вертольотом до аеропорту "Бориспіль", а потім літаком типу Raytheon Premier. Прошу повідомити,
1. Яким саме підрозділом ДПСУ був затриманий М. Саакашвілі?
2. Чому Саакашвілі був перевезений мікроавтобусами з цивільними номерними знаками? Кому належать ці автомобілі?
3. Кому належить вертоліт, яким транспортувався затриманий Саакашвілі?
4. Скільки коштувало транспортування Саакашвілі до Варшави? Кому саме належить літак Raytheon Premier, на якому він летів?», — йдеться у запиті, надісланому Висоцькою через незалежний правозахисний механізм «Доступ до правди».

Михаїл Саакашвілі був затриманий групою невідомих у камуфляжі у центрі Києва вдень 12 лютого. За словами самого екс-президента Грузії, він був кинутий у мікроавтобус, де йому зав’язали очі, потім транспортувався гвинтокрилом до аеропорту «Бориспіль», а потім — літаком у Варшаву (Польща).

«Це був приватний літак. Віп-літак, який найняли очевидно для того, щоб мене перевезти», — розповів пан Саакашвілі в ефірі каналу NewsOne.


Відео викрадення Саакашвілі: