Мама вдягла сину весільну квітку… Провели в останню путь 19-річного Сашка Сивка, вбитого на війні з Росією


У понеділок, 27 лютого 2018 року, у селищі Пісківка на Київщині поховали бійця 1-го батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБр) Олександра Сивка, який геройськи загинув на війні під Авдіївкою 25 лютого.

Щоб не пропустити більше важливих новин, підписуйтеся на Телеграм-канал «Вісточки»!

«Провели в останню путь того малого хлопця..., ще дитину.., але вже відважного Воїна Сашка Сивко. 5 травня йому виповнилося б 20-ть….», — написав на Фейсбуку військовий капелан ЗСУ Анатолій Кушнірук.

«Тяжко, майже неможливо вмістити у своє серце те горе, що мама Валентина переживає зараз.... Вона розпорядилася начепити своєму сину весільну квітку.... Весілля, якого він так і не побачив...Ще мама задавала важкі запитання, на які ніхто не мав відповіді... Будо дуже важко говорити з нею, але тим не менше, слова потіхи та щирої підтримки і відкритого бажання перейняти на себе хоча б частинку іі горя відчувалися ними.
Коли вже усі попрощались з Сашком та закрили домовину, - у мене була особлива місія.. Зняти Прапор України з домовини, бережно скласти його та передати..........мамі....

-"Мама Валентина......! Це - Прапор України, під яким поховано Вашого сина-Героя.....":- сказавши, передав його мамі. Мама Сашка не стримуючи сліз, прийняла Прапор і почала витирати ним свої гіркі сльози....

-"Мамо, Ваш син Сашко на небі зараз!" Після сказаного, мама Сашка обійняла мене і подякувала...., хоча дякувати повинні ми їй..... Тих обіймів мами я довго не зможу забути..
Після тих обіймів мама Сашка обійняла ще багатьох, хто був у військовій формі....
Боже, дай сили мамі і тату перенести це все....

Десантник Олександр Сивко.
19 років....
Дуже коротке, але змістовне життя...
«він віддав тобі і мені стукіт свого власного серця…..»
Щиро дякую усім, хто прийшов вшанувати Героя, та допомогти у похованні хоча б чимось», — від серця розповів військовий капелан.Як повідомляла «Вісточка», Олександр Сивко народився 7 травня 1998 року.

У 2016-му закінчив Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства за спеціальністю електромонтажник вторинних ланцюгів, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті.

У квітні 2017 року Олександр добровільно прийшов до Бородянського воєнкомату з метою проходження військової служби за контрактом.

До свого 20-ліття він не дожив два місяці.

Щоб не пропустити більше важливих новин, підписуйтеся на Телеграм-канал «Вісточки»!