Про смерть 19-річного бійця штаб змовчав. 8 лютого на війні з Росією загинув Володимир Мінчуков12 лютого 2018 року у Галаганівці Семенівського району на Чернігівщині усім селом поховали солдата Збройних Сил України, 19-річного Володимира Мінчукова, який загинув 8 лютого на війні. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на сюжет Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії.

Варто зауважити, що прес-центр штабу АТО у своїх щоденних зведеннях про смерть бійця змовчав. 

«Унаслідок ворожих обстрілів один наш захисник отримав бойове травмування. Постраждалого оперативно доставлено до військового мобільного госпіталю. Стан здоров’я військовослужбовця оцінюється як задовільний», — ось все, що повідомили військові про втрати 8 лютого. Не було згадки про смерть молодого солдата і в наступні дні.

Тому наш обов’язок розповісти про нього.

Мінчуков Володимир Анатолійович, 1998 року народження, проходив службу в 54-й окремій механізованій бригаді.

Хлопець провів дитинство на Луганщині, юність – на півночі Чернігівщини. Закінчив школу, вчився в Сосницькому ліцеї, потім працював. Війна повернула юнака знову на Схід України. Загинув від кульового поранення в голову на території Донецької області. 

У травні йому мало виповнитися 20 років.

Володимир мав добрий та м’який характер, був чутливий, згадує Тетяна Мінчукова, старша сестра солдата. Вона виховувала хлопця з 4-років, була його опікункою. 

Контракт на службу в збройних силах України Володимир підписав у лютому минулого року.

Світла пам’ять молодому герою, який загинув за нас і наших дітей!

ЧИТАТИ: Їх немає в офіційній статистиці. 1 лютого загинули два українських бійця

12 лютого віддав життя за Україну молодший сержант Дмитро Сисков.

17 загинули, один помер від інфаркту. Повний перелік імен Героїв, що віддали життя на війні з Росією у січні 2018 року