І знову 19-річний... 25 лютого на війні з Росією загинув Олександр Сівко з КиївщиниСтало відоме ім’я Героя, який загинув на Донбасі у неділю, 25 лютого 2018 року. Це боєць 95-ї бригади Олександр Сівко, якому 7 травня виповнилося б лише 20 років. Про смерть героя повідомив Бородянський районний військовий комісаріат (Київська область), передає «Вісточка».

Також про смерть одного військовослужбовця 1998 року народження під час ворожого обстрілу 25.02.2018, не називаючи імені, повідомив на брифінгу 26 лютого речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк.

«25 лютого від кулі снайпера в районі н.п. Авдіївка загинув військовослужбовець 1 батальйону 95 бригади Олександр Сівко.

Народився Сашко в смт. Пісківка Бородянського району Київської області 07 травня 1998 року. В 2016 році закінчив Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства, здобув професію «Електромонтажник вторинних ланцюгів; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування на автомобільному транспорті».

В квітні 2017 року Олександр добровільно прийшов до Бородянського РВК з метою проходження військової служби за контрактом.29.05.2017 року Бородянським РВК, Київської області був призваний на військову службу за контрактом строком на 3 роки.

Проходячи навчання в навчальному центрі «Десна» хлопець отримував нові знання, позитивні враження від військової служби, якими ділився з працівниками військового комісаріату під час телефонної розмови.

Запам’ятався Сашко працівникам військового комісаріату позитивним життєрадісним хлопцем, з вогником в очах, спортивної статури, без шкідливих звичок, що на даний час є досить рідкісним явищем, який понад усе прагнув захищати рідну неньку Україну.Бородянський районний військовий комісаріат висловлює співчуття рідним загиблого.
Це непоправна втрата не тільки для рідних і близьких людей, для Бородянського району, а й для всієї України», — йдеться у повідомленні.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ТОБІ, ОЛЕКСАНДРЕ!

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.