Вчора на війні з Росією загинув боєць «Правого сектору» з Львівської духовної семінаріїУ вівторок, 16 січня 2018 року, на Донбасі загинув боєць Добровольчого українського корпусу (ДУК) «Правий сектор» Андрій Витвицький, друг «Спікер». Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на повідомлення ДУК «Правий сектор».

«На Донеччині ввечері 16-го січня загинув смертю хоробрих друг "Спікер", боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". Це дивовижна українська людина, різнобічно розвинена, людина Честі. Від початку Майдану боровся в лавах нашого руху. Після Майдану він присвятив себе війні. Царство Небесне полеглому за єдність Батьківщини!», — йдеться у повідомленні ПС.Андрій Витвицький родом з Івано-Франківська. Навчався у духовній семінарії у Львові.

31 грудня Андрієві виповнилося 30 років. Загинув поблизу Авдіївки.

Героя оплакують мати, сестра, дружина та маленька донька.

Як повідомляла раніше «Вісточка», того самого дня, 16 січня 2018 року, у місті Мирноград Донецької області (раніше — Димитров) поховали 30-річногоТимофія Пухальського, старшого солдата 30-ї ОМБр, який загинув на війні з Москвою 11 січня.