У кого бізнес росте. «Рошен» став найбільшим в Україні експортером масла й сухого молокаВінницький молочний завод Roshen, що входить у кондитерську корпорацію Roshen (Вінниця), що належить президентові України Петру Порошенку, був визнаним найбільшим експортером сухого молока та масла в Україні по даним за листопад 2017 року. Про це у понеділок, 22 січня, повідомив аналітичний відділ Асоціації виробників молока, передає «Вісточка».

«Згідно останнім даним лідером із експорту сухого молока та масла у листопаді 2017 року став «Вінницький молочний завод «Рошен», — йдеться у повідомленні.


За даними Асоціації, у листопаді-2017 експорт сухого збираного молока склав 1,7 тис. т. До топ-3 експортерів увійшли: ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен» (725 тон), ПП "Білоцерківська агропромислова група" (244 т) та ДП "Старокостянтинівський молочний завод" (180 т).
Експорт сухого незбираного молока склав 346 тис. т, 260 тонн з яких експортував «Вінницький молочний завод «Рошен»» та по 42 тони - ПрАТ "Куп'янський МКК" і ТОВ "Мілкіленд".
Масла на зовнішні ринки було поставлено 3,8 тис. т. При цьому 711 тон експортував «Вінницький молочний завод «Рошен», 310 тон ТДВ "Рожищенський сирзавод" та 222 тонн ПАТ "Яготинський маслозавод".

Варто зауважити, що «Рошен» був серед лідерів з експорту молочки і у першій половині 2017 року.

Також експерти зауважили збільшення прибутковості компанії у 2016 році.

На сьогодні продукція заводу експортується до 43 країн світу, серед яких ― країни ЄС, Азії, Північної та Південної Америки, Африки. У 2017 році Вінницький молокозавод «Рошен» зокрема отримав дозвіл на вихід на ринок Китаю.

Також минулого року «Рошен» вийшов на ринки Румунії, Польщі, Гани та Нігерії.