Танці під час війни. Банкова повідомила, що 8 лютого Порошенко поїде на Віденський бал в АвстріюПрезидент України Петро Порошенко 8 лютого 2018 року здійснить робочий візит до Австрії. Про це у неділю, 28 січня, повідомила прес-служба Адміністрації президента, передає «Вісточка».

«У рамках програми перебування заплановане також спільне відвідання Главами держав Віденського оперного балу, на який Президента України запрошено як особистого почесного гостя Президента Австрії», — йдеться у повідомленні.

На Банковій уточнили, що «Віденський оперний бал – щорічний державний захід, в якому бере участь керівництво країни. Президент Австрії має привілей запросити на цей захід Главу однієї з держав як особистого гостя».Звісно, візит буде мати і офіційну робочу частину. Відбудуться двосторонні переговори з Федеральним президентом Александером Ван дер Белленом та новопризначеним Федеральним канцлером Себастіаном Курцом.

«Під час зустрічей будуть обговорені питання подальшого поглиблення політичного діалогу на найвищому рівні, торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між двома державами, розвиток ситуації на Донбасі та зміцнення санкційної політики ЄС з метою підтримки міжнародних зусиль з відновлення територіальної цілісності та суверенітету України», — повідомили в Адміністрації президента.

Як повідомляла «Вісточка», у 2018 році президент Порошенко вже здійснював один візит за кордон. 24-26 січня він перебував у Швейцарії, де взяв участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. 
Також у 2018 році держава вже взяла на себе зобов’язання сплатити авіакомпанії 15 млн грн на забезпечення літерних авіаперельотів прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.