Усе в сім’ю. Президент Порошенко перераховує зарплату у власний благодійний фондМинулого тижня соцмережі жваво обговорювали інформацію Адміністрації президента від 23 січня 2018 року про те, що Петро Порошенко передав усю свою офіційну зарплатню на посаді глави держави у сумі 336 тисяч гривень на благодійність.

Журналісти «Вісточки» дослідили відкриті дані щодо витрат Державного управління справами (ДУС), яке опікується усім, що пов’язано з Банковою, і довідалися, куди саме направляється зарплатня президента.
Так, 29 січня 2018 року ДУС перерахувало 22 тисячі 540 гривень на рахунок Благодійного фонду Петра Порошенка у президентському ж банку МІБ.

Призначення платежу: «утримання благодійного внеску із зарплати Порошенка П.О. за січень 2018 року згідно заяви».
Головою БФ Порошенка є його дружина Марина Порошенко.Також у січні цього року на благодійність було перераховано 31 450 грн з зарплати заступника голови АП Олексія Філатова. Але його зарплата пішла у благодійний фонд "Таблеточки".

Як повідомляла раніше «Вісточка», лише за переліт президента Київ-Цюрих-Київ у січні 2018 року з державного бюджету витратили 1,85 млн грн.