Не пересів з літака на авто. Порошенко не прибув на вшанування героїв Крут «через штормове попередження»Президент України Петро Порошенко у неділю, 28 січня, не прибув на церемонію вшанування пам'яті Героїв Крут до меморіалу Героїв Крут у Борзнянський район (Чернігівська область) через несприятливі погодні умови і оголошене штормове попередження. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, відкриваючи церемонію замість президента, передає «Вісточка».

«Сьогодні в наших заходах мав брати участь президент України Петро Порошенко, але внаслідок несприятливих погодних умов і через штормове попередження, яке сьогодні оголошено і в Києві, і тут, йому не дали дозвіл на приземлення в Чернігівській області", – пояснив пан Розенко.

Варто зауважити, що відстань від Києва до Крут становить близько 180 кілометрів, тому її легко подолати на автомобілі.За словами віце-прем'єра, які цитує «Інтерфакс-Україна», «була ідея щодо пересадки на автотранспорт і прибуття до меморіалу на автомобілі, але президент України вважає неприйнятним, щоб тут вся громадськість, що зібралася, чекала його дві години, тому сьогоднішні заходи ми проводимо тут всі разом».

Павло Розенко наголосив, що заплановані на понеділок, 29 січня, державні заходи будуть проведені вже за участю президента України.

«Щирі вибачення президента України Петра Порошенка за неможливість внаслідок погодних умов взяти участь у сьогоднішніх урочистостях», – додав віце-прем'єр.

Журналісти «Вісточки» вже розповідали про те, як українські владоможці полюбляють коштовні авіаперельоти. Так лише за переліт президента Київ-Цюрих-Київ у січні 2018 року з державного бюджету витратили 1,85 млн грн.

Також у 2018 році держава вже взяла на себе зобов’язання сплатити авіакомпанії 15 млн грн на забезпечення літерних авіаперельотів прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.