Міноборони, де ваша совість? 53-ю механізовану бригаду на Гончарівському полігоні чекали рвані намети посеред води й багнаБійці 53-ї механізованої бригади прибули на ротацію на Гончарівський полігон і виявили, що він повністю непридатний для проживання. Посеред зими, в холодну пору року, наших захисників зустріли рвані намети, що стоять у жахливому бруді і калюжах по кісточку.

Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на інформацію від родичів бійців.

«ПРОШУ РЕПОСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ось так з хлібом-сіллю зустріли 53-ю механізовану бригаду на Гончарівському полігоні.... Я,звичайно, розумію - погода,сніг розтанув і все таке...АЛЕ... В мене питання : ХЛОПЦІ,ВИ ТАМ ЧАСОМ НЕ ОХРЕНІЛИ У СВОЄМУ МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ ТА ВЕРХОВНІЙ РАДІ ???????? Чи хто там головний з таким інтимним питанням, як впорядкування полігонів для захисників країни???? ЯК можна ТАК не поважати людей ??? ЩО це за бардак???», — пише на Фейсбуку дружина одного з бійців Марина з Сум (пунктуація автора).

«ХТО ДАВ ВАМ ПРАВО ТАК БЕЗСОВІСНО СТАВИТИСЯ ДО НАШИХ ЧОЛОВІКІВ ???? Мало того,що вони дві доби тряслися по морозу в старому роздовбаному ПАЗику без обігріву, так тут ще сюрприз!!!!!

Це не полігон - це ВЕНЕЦІЯ!!!! Рвані намети і води по коліно - так ви цінуєте тих,хто захищає ваші дупи поки ви сидите в теплих кабінетах? Та за ті гроші,які українці відраховували на "потреби армії" можна все полігони України асфальтом укласти,з розміткою і тротуарами,викладеними плиткою.

Ви їм повинні доплачувати за шкідливість,а не віднімати гроші з зарплати за «суворі догани» , які незрозуміло хто і незрозуміло за що постійно ліпить без розбору.... Ви повинні їм зарплату ПІДНІМАТИ і молитися ,щоб їх терпіння не лопнуло в один прекрасний день.

МАЙТЕ СОВІСТЬ,ПАНОВЕ ВИСОКІ ЧИНОВНИКИ !!!!! ХОЧА....ЗВІДКИ У ВАС СОВІСТЬ?????? СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!», — обурилася жінка.

Реакція соцмереж була прогнозованою. Ставлення чиновників до військових під час війни викликало шквал обурення: адже навіть кілька днів в таких умовах — гарантія того, що більшість солдатів захворіє чи взагалі втратить здоров’я.

Люди запропонували, щоб на вказаному полігоні пожили діточки керівників держави та високих чинів Міноборони.

«Вісточка» чекає на реакцію вказаних панів, які поки що ні пари з вуст.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі: https://t.me/vistochka