Депутат від партії Ляшка затриманий за жорстоке замовне вбивство свободівця


Депутат Миргородської міської ради від "Радикальної партії Ляшка" Хачатур Хачатрян був затриманий за звинуваченням у вбивстві депутата Миргородської міськради від ВО "Свобода», очільника міської партійної організації Олега Супруненка. 

Нагадаємо, що 29-річний Олег Супруненко був по-звірячому побитий «тітушками» у масках 12 липня 2017 року.

26 днів лікарі боролися за його життя, але хлопець так і не вийшов із коми. 7 серпня він помер.

Без найдорожчої людини у цьому світі залишилися батьки Андрій Миколайович та Катерина Михайлівна, любляча дружина Аніка, півторарічний Святослав.

«Не вірю, що Олега вбивали з метою пограбування, щоби забрати простенький мобільний телефон. Зовсім не схоже це і на побутовий конфлікт. Абсолютно виключено, що причиною вбивства могли бути якісь бізнес-розбірки, бо жодного бізнесу в Олега не було. Ставши депутатом і очоливши фракцію, Олег Супруненко й далі працював на заводі простим слюсарем», - написав по смерті свободівця очільник партії Олег Тягнибок.Лідер націоналістів наголосив, що «для всіх зрозуміло, що мотив цього звірячого злочину ‒ незламна і принципова громадська та політична позиція Олега. Ясно як білий день, що це помста. За те, що боровся з монополістами-перевізниками за чесні тарифи, зупиняв "договорняки" з розподілом землі й публічно викривав бариг-аферистів, чим став поперек дороги усім місцевим крадіям і корупціонерам».

«Олега не змогли купити, тому вирішили розправитися фізично. Страшно розправитися. Молодого хлопця катували, не лишивши шансів на життя. Руки, переламані у багатьох місцях, пробиті легені, поламані ребра ‒ таким знайшла Олега дружина обабіч дороги», - заявив голова ВО «Свобода».

Про затримання Хачатура Хачатряна повідомив сам Олег Ляшко зранку у середу, 20 вересня, - на своїй сторінці у Фейсбуку. Він висловив співчуття родині і близьким свободівця, а також заявив, що вимагає від Хачатряна скласти мандат.


Наразі місцевий суд вирішує, який запобіжний захід буде визначений для звинувачуваного у вбивстві депутата-радикала.