Двох керівних співробітників Нацполіції підозрюють у злочинах проти Майдану, призначений судУ п’ятницю, 29 вересня, було повідомлено про підозру у злочинах проти Майдану двом міліціянтам, які на сьогодні обіймають керівні посади у Національній поліції України. 

Печерський суд наразі має визначити міру запобіжного заходу підозрюваним.
Підозрювані у організації терору і переслідувань учасників Революції Гідності: Ігор Бабич – голова Департаменту превентивної діяльності Нацполіції та Анатолій Серединський - заступник голови Департаменту превентивної діяльності Нацполіції.

Ще один фігурант справи - Сергій Поготов⁠⁠⁠⁠ - на сьогодні є керівником групи з охоронної діяльності Департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України".

Сьогодні ж у Печерському суді на Гайцана (Хрестовий провулок, район метро Арсенальна) буде здійснене обрання підозрюваним запобіжного заходу. Судове засідання мало розпочатися о 15:00.

Деталі про підозру повідомив у Фейсбук народний депутат Ігор Луценко:
«Повідомлення про підозру здійснено за фактом системної реалізації організованого колишнім Президентом України та високопосадовцями країни перешкоджання проведенню мітингів, зборів та демонстрацій громадян, яке у тому числі виражалося у розробці проектів постанов КМУ якими надано дозвіл на незаконне використання спецзасобів (гранат) виробництва РФ та подальшої їх протиправної видачі працівникам правоохоронних органів, для використання відносно учасників акцій протесту в Києві в лютому 2014 р., а також  координації дій (сприяння) працівникам правоохоронних органів під час силових акцій відносно мітингувальників 18-19.02.2014 в Києві, із застосуванням насильства та зброї. 
Крім того, одному з підозрюваних повідомлено про підозру за фактом незаконного надання неправомірної вигоди (додаткове нелегальне фінансування) працівникам правоохоронних органів з метою схиляння  їх до вчинення злочинів відносно учасників протестів у Києві в 2013-2014 роках».

Ігор Бабич під час Майдану був головним інспектором відділу організації служби конвойних підрозділів спецустанов і судової міліції Департаменту громадської безпеки МВС.

Анатолій Серединський під час Майдану - начальник відділу організації служби управління організації служби роботи конвойних підрозділів спеціальних установ і судової міліції Департаменту громадської безпеки МВС.


Сергій Поготов під час Майдану – перший заступник керівника Департамента Громадської безпеки МВС.