Ще один бойовик ДНР, що охороняв російське командування на Донбасі, звільнений від кримінальної відповідальності за програмою СБУМешканець Донецької області, який воював у лавах збройних формувань так званої «Донецької народної республіки» ДНР та зокрема охороняв «генеральний штаб» та представників російського командування на окупованому Кремлем Донбасі, буде звільнений від кримінальної відповідальності за Програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома». 

Про це у понеділок, 25 вересня, повідомила прес-служба СБУ, передає «Вісточка».

«Колишній бойовик, який був задіяний в охороні російських військових у так званій «ДНР», скористався Програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», - йдеться у повідомленні.

Наразі бойовик «знаходиться вдома зі своєю родиною та очікує на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності», розповіли у СБУ.


Правоохоронці встановили, що у 2014 році мешканець Донецької області піддавшись обіцянкам сепаратистів приєднався до незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР». У складі бандугруповань, він охороняв військові об’єкти, зокрема «генеральний штаб» бойовиків та представників російського командування.

"Ставши свідком грабежів місцевого населення, знущань з боку російських військових, він вирішив покинути ряди бойовиків та територію так званої «Новоросії».
Тривалий час він, побоюючись кримінальної відповідальності, переховувався у родичів на підконтрольній українській владі території.
Дізнавшись від знайомих про програму СБУ «На тебе чекають вдома», колишній бойовик звернувся до правоохоронних органів та повідомив про свою участь у складі бандугруповання", - пояснили у прес-службі СБУ.