ВІЙНА З РОСІЄЮ: за 9 днів травня 2017 року загинули 9, поранений 51 боєць ЗСУ


У вівторок, 9 травня, на війні з Росією загинув один військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ). Ще двоє отримали поранення. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на повідомлення прес-служби штабу АТО.

Загалом за перші 9 днів травня 2017 року загинуло 9, поранений 51 боєць Збройних сил України.

Інформація про втрати України на війні з Росією у травні 2017 року (на основі щоденних зведень штабу АТО):
1 травня: 3 загиблих, 4 поранених
2 травня: 4 загиблих, 7 поранених
3 травня: 0 загиблих, 9 поранених
4 травня: 0 загиблих, 10 поранених
5 травня: 0 загиблих, 5 поранених
6 травня: 0 загиблих, 5 поранених
7 травня: 0 загиблих і поранених
8 травня: 1 загиблий, 9 поранених
9 травня: 1 загиблий, 2 поранених
За інформацією штабу АТО, 9 травня 2017 року, військовослужбовець однієї з механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання на Донецькому напрямку неподалік Луганського, загинув внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї українських позицій.

8 травня 2017 року український військовий загинув поблизу Славного, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої.

2 травня 2017 року загинув боєць однієї з механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання на Донецькому напрямку неподалік Авдіївки. Російсько-окупаційні війська застосували там міномети калібру 120-мм (заборонений) та 82-мм, а також гранатомети та великокаліберні кулемети.

Також 2 травня три військовослужбовці Збройних Сил України героїчно загинули в районі Світлодарської дуги, рятуючи свого пораненого побратима. Один з загиблих, будучи пораненим, аби не потрапити в полон і знищити противника, привів у готовність до застосування ручну гранату. Проте хлопцеві не вдалося реалізувати свій план. Від поранень він помер на місці.

1 травня 2017 року, після 17 години, група українських військових потрапила під потужний ворожий обстріл в Луганському, внаслідок чого серед українських бійців з’явилися поранені. Під час евакуації пораненого, 3 українських військових героїчно загинули. Один із них підірвав себе гранатою, щоб не потрапити в полон.

Читати: ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ВБИТИХ І ПОРАНЕНИХ НА ВІЙНІ З РОСІЄЮ СТАНОМ НА ПОЧАТОК ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Читати: ВТРАТИ НА ВІЙНІ З РОСІЄЮ У КВІТНІ 2017 року

Читати: ВТРАТИ НА ВІЙНІ З РОСІЄЮ У БЕРЕЗНІ 2017 року