Три сестрички Героя. У родині з Житомира, що втратила сина на війні з Росією, народилася трійня


У четвер, 4 травня 2017 року, житомирянин Андрій Ільницький зустрів із пологового будинку свою дружину Лілію. У перинатальному центрі 12 квітня вона народила йому трьох донечок – Сашу, Машу та Дашу. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на «Перший житомирський» інформаційний портал.

Для родини Ільницьких цей день довгоочікуваний. Адже восени 2014 року у зоні АТО на Сході країни вони втратили єдиного сина.

Дмитро Ільницький – 24-річний десантник 90 батальйону помер від отриманих поранень на війні з Росією. Подружжя вірить, що старший син став ангелом-охоронцем для своїх маленьких сестричок.

«Я завжди любитиму вас п’ятьох», - такими словами зустрів дружину і донечок розчулений батько.

Зустрічати багатодітну родину прийшли представники влади Житомира, активісти, волонтери, а також друзі та бойові побратими їх загиблого сина.

«Дехто із присутніх на зустрічі у пологовому зізнається, що тривалий час не могли повірити у таке диво. Родину Ільницьких називають героїчною. Вони виховали сина-героя, який загинув, захищаючи свою державу, а його мама і тато, попри біль втрати, зважились на народження дітей», - повідомляє «Перший житомирський».


/div>

«Вже до кінця травня, відзначає директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, для трійнят привезуть спеціальний візочок. Його на замовлення виготовляє підприємство у сусідній Польщі. Там історію немовлят та їх родини знають добре, тож зголосилися докласти максимум зусиль, аби вже найближчим часом сестрички «кіборга» могли виходити на прогулянку з батьками у новенькому візочку.

Ще одним подарунком для родини стане нове помешкання. Депутати міськради виділили кошти на придбання житла і у найближчий час квартиру для багатодітних Ільницьких обіцяють купити», - пише місцеве видання.