Російські журналісти знайшли віллу екс-дружини Путіна у Франції (відео)

На півдні Франції у місті Безансон журналісти російського проекту «Настоящее время» зафільмували віллу колишньої дружини президента Росії Володимира Путіна - Людмили Путіної, повідомляє «Вісточка».


Будинок придбаний на ім’я нинішнього чоловіка Путіної - Артура Очеретного.
Як виявилося, Людмила Путіна купила будинок неподалік від вілли дочки Володимира Путіна - Катерини Тихонової.

На фото - Людмила Путіна з новим чоловіком.


Людмила Путіна народилася 6 січня 1958 року. Нині їй 59 років.

Місце народження - Калінінград. У 1975 році закінчила калінінградську середню школу №8. Працювала листоношею, потім — учнем токаря-револьверщика на Калінінградському заводі «Торгмаш», де отримала 2-й токарний розряд. Була санітаркою в міській лікарні, керівником драмгуртка в Будинку піонерів, акомпаніатором, стюардесою на внутрішніх лініях у Калінінградському авіазагоні.

28 липня 1983 року вийшла заміж за Володимира Путіна, у той час співробітника КДБ.

1986 - закінчила Ленінградський державний університет за фахом філолог-романіст, тема диплому — «Причастя в сучасній іспанській мові».
1986-1990 - жила і працювала з чоловіком в НДР. У 1990-1994 роках викладала німецьку мову на кафедрі удосконалення вчителів Ленінградського державного університету.

Перша дочка Володимира Путіна Марія Путіна з'явилася на світ 28 квітня 1985 року в Санкт-Петербурзі, друга дочка — Катя Путіна – народилася 31 серпня 1986 року в НДР.
6 червня 2013 року Володимир і Людмила Путіни, спільно давши інтерв'ю в антракті прем'єри балету «Есмеральда» в Кремлі, публічно оголосили про своє майбутнє розлучення.

1 квітня 2014 року прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков підтвердив, що розлучення відбулося.


У січні 2016 року у ЗМІ з’явилася інформація про другий шлюб Людмили Путіної. Ії новий чоловік — Артур Сергійович Очеретний (народився 29 березня 1978 року)[— керівник Центру розвитку міжособистісних комунікацій та видавничого дому «Літературне навчання», Москва.
Наразі Очеретному 39 років.

Екс-дружина Путіна вже змінила прізвище і в документах щодо права власності на санкт-петербурзьку квартиру вона іменується вже як Людмила Олександрівна Очеретна.