Йому було лише 25... У лікарні Курахового помер Герой, що прикрив побратимів від вибуху

Сьогодні, 04.07.2019 року в міській лікарні м.Курахове від отриманих поранень помер воїн 24-ї ОМБр імені Короля Данила – старший солдат Лобода Едуард Віталійович. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на повідомлення Королівської бригади.

Молодий герой став третім українським захисником, загиблим на війні з Росією 1-4 липня.
Учора, 3 липня 2019 року, Едуард Лобода разом з побратимами забезпечував прикриття проміжків, де передбачалась дія диверсійно-розвідувальних груп противника.

За попередньою інформацією було відомо, що протягом останнього місяця противник невеликими групами проникав в н.п. Мар’їнка, встановлюючи міни на маршрутах, якими пересувались військові, так і цивільні.


«Група наших військових, яку очолював старший солдат Лобода, обрала правильний рубіж для протидії, що дозволило унеможливити проникнення ворожих диверсантів в район наших підрозділів. Та, вочевидь напередодні, противник встиг встановити на даному напрямку фугаси з новітніми датчиками руху російського виробництва.

Едуард, який був попереду своєї групи, прикрив побратимів від вибуху, прийнявши весь удар на себе», - повідомили у бригаді Короля Данила.

Майже добу медики намагались врятувати йому життя, але, на жаль, поранення виявились несумісними з життям.

Лобода Едуард Віталійович, 02.01.1994 року народження родом з Сумщини.

Воїн, що не зміг залишитися осторонь, коли на Батьківщину прийшла війна, і пішов на фронт спочатку добровольцем, а потім підписав контракт в ЗС України.

"Майже всьому навчився сам. Крім майстерності у своєму покликанні, був душею компанії і завжди готовим прийти на допомогу своїм побратимам. Користувався великим авторитетом у колективі, завжди йшов першим і повертався останнім. Не боявся брати відповідальність на себе" - так згадують про Едуарда побратими.

Він був патріотом і воїном. Людиною, якій не бракувало мужності та відваги. Справжнім, щирим і надійним.

Вічна память і слава Герою!