Народився на Вінниччині, жив у Жмеринці. На війні з Росією загинув сержант з 72 ОМБР


Стало відоме ім’я українського Героя, який загинув у понеділок, 14 січня 2018 року, на війні з Росією. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на Житомирський військкомат та повідомлення бойових побратимів.

Загиблий захисник України — 45-річний молодший сержант Микола Іванович Семенюк, навідник-оператор БМП, який захищав Батьківщину у складі 7-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону 72-ї ОМБр. 

Життя солдата обірвалося в районі Зайцевого (Бахмутський район Донецької області).


«Під час виконання бойових завдань та внаслідок ворожого обстрілу зі сторони проросійських терористів, вчора, 14 січня, загинув наш воїн бригади Чорних Запорожців молодший сержант Семенюк Микола Іванович, позивний "Саїд". Навідник-оператор бойової машини піхоти загинув від несумісних з життям поранень», — розповіли бойові побратими загиблого.

Микола був на війні з 2014 року. Виконував мужньо та з честю бойові завдання під Старогнатівкою, Авдіївкою та на Світлодарській дузі.

Побратими розповідають, що "Саїд" був душею компанії, завжди міг знайти потрібні слова для підняття настрою, добре знав та вміло виконував свої обов'язки. Він любив свою важливу справу захисту Батьківщини.

Микола Семенюк народився на Вінниччині у селі Брагілов 28 листопада 1973 року.

Миколу оплакують двоє малолітніх дітей та дружина, які мешкають у смт Браїлів Жмеринського району. Батьки Героя мешкають у місті Жмеринка.

Чесно про новини. Підписуйтеся на Телеграм-канал українського журналіста Тетяни Висоцької.