Екс-регіонал та дружина чиновника НАК «Укренерго» будують сонячні електростанції на Одещині


Олігархи та професійні політики з часів Януковича прекрасно почувають себе в Україні після перемоги Революції Гідності. Так само, які і нові чиновники, які мають посади за чинної влади.

11 січня 2018 року стало відомо, що колишній нардеп з Партії регіонів почав будувати дві сонячні електростанції в Одеській області, передає «Вісточка». Ще дві електростанції будує фірма, пов’язана з дружиною одного з високопосадовців державної компанії «Укренерго».

«За останній місяць Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області видано 4 дозволи на будівництво об’єктів альтернативної енергетики з використанням сонячної енергії», — повідомили у Державній архітектурно-будівельній інспекції України (ДАБІ).

Нові СЕС будуть збудовані у місті Ізмаїлі та на території Татарбунарського району області. З них – дві потужністю 10 000 кВт у місті Ізмаїлі по вул. Семена Чернова, 151 та 153, а ще дві потужністю 18 МВт та 10 МВт у Татарбунарському районі на земельній ділянці Білоліської сільської ради.

Замовником будівництва в Ізмаїлі є ТОВ «Гудзовка-Солар-2», яке належить бізнесменові та екс-регіоналові, який голосував за диктаторські закони Януковича, Василю Хмельницькому.

Інші два дозволи отримало ТОВ «Ред Инвест», яке, за даними місцевого видання «Думская», належить Віталії Тоцькій — дружині начальника департаменту НЕК «Укренерго» Сергія Тоцького, а також Олександру Межевцю, Юрію Качанову та Світлані Пестик.

Чесно про новини. Підписуйтеся на Телеграм-канал українського журналіста Тетяни Висоцької.