«На кочегара вчили нашвидкоруч, на несправний котел скаржилися з літа». У Смілі ховають 20-річного солдата, що загинув через вибух у в/ч

У середу, 9 січня 2018 року, у місті Сміла Черкаської області поховають Богдана Білоконя, який загинув у результаті вибуху котла у військовій частині на Одещині. Рідні хлопця та журналісти кажуть: смерті солдата можна було запобігти. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на місцеві видання Черкащини та Одещини.

20-річний Богдан Білокінь — солдат строкової служби. 27 грудня 2018 року він постраждав після вибуху обігрівального котла у місці дислокації 28-ї окремої механізованої бригади в смт. Чорноморське Одеської області.


Помер 6 січня 2019 року в військовому шпиталі — Військово-медичний клінічний центр Південного регіону України (Одеса) — через численні травми та опіки більш як 50% поверхні тіла.

Рідні загиблого заявили журналістам, що вимагають справедливого покарання винних, повідомило черкаське видання Прочерк.

Сина навчали фаху кочегара нашвидкоруч — кажуть батьки.

Більш того, військові скаржилися на стан вказаного опалювального котла ще влітку. Про це свідчить доповідна записка начальника військового містечка в/ч А0666, підполковника Груші на ім'я начальника квартирно-експлуатаційного відділу міста Одеси, яку опублікувало видання «Думская».

За офіційними даними, причиною вибуху у котельні стала неправильна експлуатація обладнання. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.272 КК (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Чесно про новини. Підписуйтеся на Телеграм-канал українського журналіста Тетяни Висоцької, яка продовжує слідкувати за перебігом подій.