Ти з нами, але з-під неба… 10 вересня на війні з Росією загинув морський піхотинець


Стало відоме ім’я українського захисника, який загинув у понеділок, 10 вересня 2018 року, на війні з Росією на Донбасі. 

Це — 38-річний Сергій Платонов, молодший сержант, 36 ОБМП (окрема бригада морської піхоти), передає «Вісточка».

«Чергова втрата в сім`ї морських піхотинців.... Вчора, близько 18.15 під час провокаційного щільного вогню противника по позиціях наших побратимів, загинув молодший сержант Платонов Сергій Вікторович.

Захищаючи свій народ, свою землю, свій дім, свою свободу та нашу сумісну Незалежність - заплатив життям своїм....Командування та весь особовий склад щиро співчуває рідним та близьким загиблого Сергія. Світла пам`ять тобі воїне. Ти з нами, але з-під неба... Спочивай з Богом брат-морпіх», — йдеться у повідомленні 36-ї ОБМП від 11 вересня.

Як раніше повідомляла «Вісточка» 1 вересня 2018 року Небесне Воїнство України поповнили троє українських бійців: Микола Касьяненко і 20-річний Дмитро Урбанський зі Славського Вінницької області, а також Іван Бєляєв, про смерть якого стало відомо через десять днів.

3 вересня — ще один загиблий — 34-річний Олександр Шипа з міста Бар Вінницької області.

5 вересня знову смерть 20-річного Героя. Морський піхотинець Максим Авдієнко з села Гірськ Щорського району Чернігівської області віддав своє життя за Україну.

Також серед загиблих у перші дні вересня — боєць 14-ї Окремої механізованої бригади, контрактник Сергій Зубрицький (Нагорний).

7 вересня 2018 року на Донбасі загинув 20-річний боєць Владислав Карпун, стрілець зенітно-ракетного взводу з Полтавщини.

У ніч на 10 вересня у зоні бойових дій помер Валентин Белінський — відомий вінницький волонтер, який допомогав фронту з 2014 року, а рік тому сам підписав контракт і пішов на війну з Росією.

Також ще невідомі імена двох загиблих у автокатастрофі у зоні бойових дій 8 вересня, одного загиблого 10 вересня і загиблого 11 вересня.

Отже, за підрахунками «Вісточки», з 1 по 11 вересня на війні з Росією загинули 12 українських Героїв.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.

.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................