Порошенко «подарував» школярам принтер, придбаний за кошти освітян КиєваУ понеділок, 3 вересня 2018 року, президент України Петро Порошенко виступив на урочистій лінійці, присвяченій початку нового навчального року, у київському ліцеї «Наукова зміна», який знаходиться на Позняках.

«Президент подарував ліцею 3D принтер», — йшлося, зокрема, у повідомленні прес-служби Банкової.

Але пізніше виявилося, що принтер був придбаний не на особисті кошти президента, і не за кошти Державного управління справи — а за бюджетні гроші, виділені київському управлінню освіти.


Саме такий щедрий і сучасний подарунок школярам став причиною великої уваги громадськості. Зокрема, за  українці були готові пробачити главі держави навіть підтримку совкової традиції проголошувати піар-промови перед дітьми.

«Президент подарував нашому ліцею "Наукова зміна" 3d принтер. Не критикуватиму лінійку», — зокрема, написала у Фейсбуку журналістка Валентина Клименко.


Але потім допис пані Клименко був оновлений.

«З надійних джерел - принтер купила міська освіта на прохання АП, щоб Петро Олексійович вручив на лінійці:) Державні перформанси - рівняння з багатьма невідомими», — написала вона.

Журналістам «Вісточки» доводиться констатувати: на жаль, наші високопосадовці, навіть якщо вони є доларовими мільярдерами, намагаються свої дарунки робити бюджетним коштом.Ліцей "Наукова зміна" заснований у 1992 році як навчальний заклад для талановитих та обдарованих дітей. У закладі навчаються 1200 учнів (у 39 класах) з п’яти профілів: математичний, економічний, природничий, філологічний, інформаційно-технологічний.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.

.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................