Стало відоме ім’я Героя, що загинув на війні з Росією 1 вересня 2018 рокуЖурналістам «Вісточки» вдалося дізнатися ім’я українського військовослужбовця, який загинув 1 вересня 2018 року. Це — Микола Касьяненко, позивний «Касік».

Нагадаємо, що у штабі Операції Об’єднаних сил (ООС) повідомили, що 1 вересня один військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання на Світлодарському напрямку внаслідок підриву на вибуховому пристрої.Поки що про Героя відомо небагато: лише те, що він — військовослужбовець 25-ї ОМПБ.

«І ЗНОВУ УКРАЇНА ОПЛАКУЄ СВОГО СИНА...
01.09.2018 ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ
ХОРОБРИЙ! ВІДВАЖНИЙ! ВОЇН
25 ОМПБ КАСЬЯНЕНКО МИКОЛА "КАСІК"
НАША ШАНА. НАША СВІТЛА ПАМЯТЬ», — написала на Фейсбуку лікар Софія Пилипчук.
Неприпустимо, що у 21-му сторіччі, в епоху інтернету та високих технологій, штаб ООС, командування української армії на чолі з Верховним головнокомандувачем, президентом України Петром Порошенком, приховують імена загиблих Героїв, перетворюючи людські долі на цифри статистики.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.

А ось офіційне повідомлення про загибель Героя 1 вересня 2018 року, яке на брифінгу для журналістів у Києві озвучив командир окремого розвідувального батальйону Сергій Високолян:

«Використовуючи перемир'я, військовослужбовці приділяють увагу укріпленню оборонних позицій. Проте під час таких робіт в підрозділі стався трагічний випадок. Так, під час проведення інженерних робіт із обладнання спостережного посту, старший позиції разом із своїм підлеглим виконували роботи щодо вдосконалення фортифікаційного обладнання посту.

Під час виконання робіт стався вибух невідомого вибухового пристрою, в результаті чого один військовослужбовець отримав осколкові поранення несумісні з життям.

Старший спостережного посту отримав множинні осколкові поранення. Після надання первинної медичної допомоги постраждалого було доставлено до військового медичного закладу. Стан його здоров'я – стабільний.

Командування військової частини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. За даним фактом у частині призначено службове розслідування з метою виявлення усіх причин та обставин даної трагедії та попередження подібних випадків у майбутньому».
.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................