Звіряє годинник с агресором. Літак кума Путіна Медведчука приземлився у Москві о 6 вечора


Колишній глава адміністрації президента Кучми Віктор Медведчук у неділю, 9 вересня, вдруге за цей місяць відкрито відвідує столицю держави-агресора Росії. У Москві він очевидно зустрічається зі своїм кумом, президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. 

Про це «Вісточці» повідомила незалежний журналіст Тетяна Висоцька, яка відстежує діяльність одіозного політика та є автором петиції з вимогою до президента України Петра Порошенка виключити Віктора Медведчука зі складу української делегації у Мінській контактній групі.

«За моєю інформацією літак Медведчука приземлився у аеропорту «Внуково» під Москвою приблизно о 6:10 за київським часом. Він вилетів до Москви з Києва, з аеропорту «Жуляни», — розповіла Тетяна Висоцька.

Вона нагадала, що цього місяця Медведчук літав до Москви: рівно тиждень тому. У неділю, 2 вересня, зранку він приземлився у Внуково, а увечері повернувся назад у Київ.

Того самого дня у столиці РФ ховали культового совєцького співака Кобзона, і Віктор Медведчук також брав участь у церемонії прощання. Але українське питання у Москві обговорювалося без сумніву, переконана Висоцька.Так само журналістка впевнена: часті візити Медведчука до Росії пов’язані з опрацюванням плану дій ворога із впливу на внутрішньополітичні процеси в Україні, у тому числі на президентські вибори.

«Йдеться не просто про політичні інтриги. Йдеться про майбутнє України як держави. Тому ряд питань Медведчук як посередник у перемовинах чинної української влади з Путіним повинен узгоджувати тет-а-тет з очільником держави-агресора», — пояснює Тетяна Висоцька.

Тут варто пригадати, як пояснює свої візити у Москву сам Віктор Медведчук.

«Те, що я роблю в Москві, – я виконую прохання президента України Петра Порошенка. Як в одному питанні – обміну та звільнення утримуваних осіб... так і в питаннях можливих шляхів просування в реалізації Мінських угод, які було підписано в лютому 2015 року», – заявив Медведчук в інтерв’ю на каналі DW у квітні 2018 року.Нагадаємо, що у серпні 2018 року журналістка Тетяна Висоцька, відома своїм критичним до влади блогом на Фейсбуку, зареєструвала петицію до президента України Петра Порошенка з вимогою виключити кума Путіна Медведчука зі складу української частини гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.


.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................