Вбитий 20-річний призовник… 1 вересня на війні з Росією загинув не один, а двоє українських військових


Незважаючи на те, що у офіційних зведеннях прес-служби Операції Об’єднаних сил (ООС) вказано, що з 1 по 3 вересня 2018 року на війні з Росією загинув лише один український військовий, з’явилася інформація про ще одного загиблого.
1 вересня 2018 року на Донбасі загинув 20-річний Дмитро Урбанський. Про це повідомила Львівська обласна рада, передає «Вісточка».

Дмитро Урбанський — уродженець селища Славське Сколівського району Львівської області.


25 травня 2018 року був призваний у навчальний центр Старичі Яворівського району. Загинув у Калиновому Донецької області.

Героя оплакують мати та сестра.
Раніше «Вісточка» повідомила про загибель 1 вересня 2018 року Миколи Касьяненка з 25-ї ОМПБ.

Нагадаємо, що у штабі Операції Об’єднаних сил (ООС) повідомили, що 1 вересня один військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання на Світлодарському напрямку внаслідок підриву на вибуховому пристрої.

А ось офіційне повідомлення про загибель Героя 1 вересня 2018 року, яке на брифінгу для журналістів у Києві озвучив командир окремого розвідувального батальйону Сергій Високолян:

«Використовуючи перемир'я, військовослужбовці приділяють увагу укріпленню оборонних позицій. Проте під час таких робіт в підрозділі стався трагічний випадок. Так, під час проведення інженерних робіт із обладнання спостережного посту, старший позиції разом із своїм підлеглим виконували роботи щодо вдосконалення фортифікаційного обладнання посту.

Під час виконання робіт стався вибух невідомого вибухового пристрою, в результаті чого один військовослужбовець отримав осколкові поранення несумісні з життям.

Старший спостережного посту отримав множинні осколкові поранення. Після надання первинної медичної допомоги постраждалого було доставлено до військового медичного закладу. Стан його здоров'я – стабільний.

Командування військової частини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. За даним фактом у частині призначено службове розслідування з метою виявлення усіх причин та обставин даної трагедії та попередження подібних випадків у майбутньому». 

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.
.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................