Стало відоме ім’я Героя з Хмельниччини, що загинув на війні з Росією 24 червняЖурналісти нарешті дізналися ім’я українського воїна, який загинув 24 червня 2018 року на підступах до Світлодарська на Донбасі. Тоді, нагадаємо, двоє наших захисників отримали поранення, один з них помер. Своє життя за Україну відав Сергій Остапчук, 48 років, військовослужбовець 72 ОМБр, родом з міста Хмельницького.

«24 червня, виконуючи службовий обов'язок, загинув Сергій Васильович Остапчук, 48 років, 72 ОМБр, зазнав поранення поблизу смт Луганське на Світлодарській дузі, де з настанням темряви противник вів прицільний вогонь з АГС та великокаліберних кулеметів з боку Лозового. Помер від отриманих поранень в лікувальному закладі», — повідомили знайомі і бойові побратими Героя у соціальній мережі Фейсбук.Остапчук Сергій народився і проживав у Хмельницькому. Служив за контрактом.

Загиблого оплакують батьки і двоє братів.Це була його не перша ротація на Схід. Як повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО в області Наталія Дзекар, він нещодавно повернувся на фронт після реабілітації.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.
.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................