Скандальний вертолітний майданчик Януковича перейшов до сфери впливу Блоку Петра ПорошенкаБританська фірма FINEROAD BUSINESS LLP, яка через ТОВ «Амадеус Ко», володіє конгресно-виставковим центром «Парковий», змінила власника. До недавнього часу “Парковий” залишався в орбіті власності президента-втікача Віктора Януковича. Номінальним власником компанії значився Яшар Ходжаєв. Це прізвище можна зустріти у справі про банк Олександра Януковича, старшого сина екс-глави держави. За версією слідства він був однією з ланок злочинної схеми для легалізації вкрадених грошей Януковичем.  

Але у грудні 2017 року власником британської компанії став Сергій Московський з Краматорська, якого журналісти ідентифікували як наближеного до народного депутата від БПП Максима Єфімова. Про це ідеться в розслідуванні Валерії Іванової “Авіатори Паркового” для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», передає «Вісточка».

Майно “Амадеусу” було арештовано у справі, яку веде київська прокуратура. Загалом станом на кінець 2017 р. навколо КВЦ було відкрито 4 кримінальні провадження. У Генеральній прокуратурі та прокуратурі м. Києва розслідуються епізоди будівництва комплексу за нелегально отримані кошти людьми з орбіти Віктора Януковича, а також через незаконне виділення під будівництво особливо цінних земель, які перебувають під захистом ЮНЕСКО.

Наразі майно фірми “Амадеус Ко” арештоване і за рішенням суду передано в управління державному підприємству “Фінансування інфраструктурних проектів”. Але за 9 місяців після винесення ухвали ДП так і не почало керувати КВЦ “Парковим”.

Сергій Московський справді працює у Німеччині директором торгового представництва українського заводу «Енергомашспецсталь». Президентом і акціонером цього заводу є народний депутат від Блоку Петра Порошенка Максим Єфімов.

Нардеп Єфімов розповів, що 20 років знає Сергія Московського і це людина, якій він довіряє. Політик наполягає, що “Парковий” придбав саме Московський. Однак визнав, що сам планував купити комплекс із вертолітним майданчиком, але побоявся зазнати репутаційних втрат.

Сергій Московський також став юридичним власником кримського бізнесу Максима Єфімова. З серпня 2017 року на нього було переписано 4 вітряні ферми, які до цього входили у корпорацію “Вітряні парки України”. 25% цієї корпорацію належать Максиму Єфімову. Ще одна фірма Єфімова “Домкримбуд”, із земельними активами на анексованому півострові, у грудні 2017-го була переписана на Сергія Московського.


.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................