23-річний чемпіон України поїхав на заробітки в Польщу і помер на будівництві, тренер збирає гроші на повернення тіла.


Атлет Херсонської федерації мас-рестлінгу, чемпіон України Владислав Мініч помер у Польщі, куди поїхав працювати будівельником, щоб заробити грошей. Про це у неділю, 27 квітня, повідомила Федерація мас-рестлінгу України, передає «Вісточка».

«Спортивну сім'ю мас-рестлінгу України спіткала важка втрата. Перебуваючи на роботі у Польщі помер атлет Херсонської федерації мас-рестлінгу Владислав Мініч – чемпіон України, бронзовий призер фіналу Кубка Світу 2017 року у вазі до 60 кг», — йдеться у повідомленні Федерації на офіційній сторінці в Фейсбуку.

Крім втрати сина батьки спортсмена зіткнулися з проблемою доставки тіла з іншої країни. «Щоб повернути атлета додому, потрібно 70 (сімдесят) тисяч гривень», — розповіли у Федерації.Наразі кошти для повернення тіла в Україну вже зібрані, але продовжується збір допомоги батькам хлопця.

Гроші збирає тренер збірної Херсонської федерації мас-рестлінгу України Олександра Швець. Картка Приватбанку 4149 4991 0326 5169.
.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................
Владислав родом з села Чорнянка Каховського району Херсонської області. На заробітки поїхав разом з братом і сестрою. Працював на будівництві і помер прямо там під час роботи.

«Владислав… хотів заробити гроші, бо у нас тут зарплати невеликі. Працював на будівництві. У нього обірвався тромб прямо на роботі. Був перспективним спортсменом. У Чорнянці в нього залишилися мама і тато. Коли будуть похорони – ще не знаємо, бо зараз затримка з оформленням документів у Польщі», — розповіла Олександра Швець виданню «Нова Каховка».

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.