Куля снайпера влучила в серце. 41-річний доброволець Сергій Гундер з Прикарпаття загинув на війні з Росією 16 травняУ середу, 16 травня 2018 року, на Донбасі загинув військовослужбовець 9-ї роти 93-ї окремої механізованої бригади (ОМБр) Сергій Гундер (позивний «Татарин»). Куля снайпера влучила в серце Героя. Про це повідомляє «Вісточка» з посиланням на дані від бойових побратимів загиблого та повідомлення з соцмереж.

«З глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні вранці трагічно обірвалося життя Сергія Гундера — Воїна, Патріота, Чоловіка і Батька, просто гідної Людини… Його вбив снайпер терористів о 8:30. Одна єдина куля пробила верхню частину грудей, не давши шансу на порятунок, після чого поранила ще одного бойця - на щастя, легко», — йдеться у офіційному повідомленні 93-ї бригади.


Сергію Гундеру був 41 рік. Він народився у 1977 році у місті Харкові, але останні десять років мешкав у місті Івано-Франківськ.

На війну пішов добровольцем, ще у 2015 році. Брав участь у гарячих боях в Пісках Донецької області.«Із квітня 2015 року воював у Пісках навідником кулемету ПКМ. Під час рекогносцировки місцевості, був важко поранений. Осколки влучили у ногу і під руку. Перебило артерію, нервові вузли. Тоді його врятував нині покійний командир 9-ї роти «Оса», — пригадують бойові побратими.Отримав інвалідність ІІ групи, але все одно повернувся на фронт. Після тривалої реабілітації Сергій став до лав рідної бригади. Воював у Кримському, на Луганщині. Потім знову на Донеччині.

«Сергій Гундер був відкритою, чесною, хороброю людиною, справжнім побратимом і досвідченим солдатом. Він щиро любив Україну, свою дружину, дочку, матір...


....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................
Твоя смерть, Сергію, не буде даремною. Побратими доведуть твою справу до кінця й бойовики дорого заплатять за свій злочин! Вічна слава полеглому за Україну Герою!», — йдеться у повідомленні, розповсюдженому 92 ОМБр.

Героя оплакує мама, яка живе у Харкові, а також дружина й троє діточок: донька, що мешкає в Драгомирчанах Івано-Франківської області, і ще двоє дітей від першого шлюбу.

У неділю, 20 травня о 20:00 в Івано-Франківському будинку смутку відбудеться парастас. У понеділок, 21 травня, о 10:00 в Будинку смутку розпочнеться церемонія похорону.

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.