«Я опущу на вас всю свою стєну». Порошенко присвоїв сестрі дружини звання «Заслужений діяч науки і техніки»



Президент України Петро Порошенко з нагоди святкування Дня науки присвоїв звання «Заслужений діяч науки і техніки» рідній сестрі своєї дружини – Аллі Зернецькій, яка працює на посаді декана факультету Національного педагогічного університету імені Драгоманова у Києві. Про це йдеться у відповідному указі Президента України, датованому 19 травня 2018 року і оприлюдненому на сайті президента, передає «Вісточка».

«Вісточка» продовжує слідкувати за перебігом подій. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, щоб бути в курсі.

Для довідки. Алла Зернецька (дівоче прізвище Переведенцева) — філолог, який спеціалізується на вивченні російської мови.




У 1992 році вона захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.02 – методика викладання іноземної (російської) мови – та отримала ступінь кандидата педагогічних наук.

У 2015 році, вже будучи родичкою чинного президента, захистила докторську дисертацію зі спеціальностей 10.02.15 – загальне мовознавство, 10.02.02 - російська мова – та отримала ступінь доктора філологічних наук.



«Алла Зернецька - русистка, — розповів Тарас Марусик, журналіст, заступник голови Координаційної ради з питань застосування української мови при Міністерстві культури України. — Кандидатська дисертація присвячена методиці викладання іноземної (російської) мови, а монографія «Функциональная система вербально-коммуникативной деятельности (компетентностний аспект)», надрукована минулого року у Харкові російською мовою».

Потім у рекордний термін Алла Зернецька стала доктором філологічних наук за двома спеціальностями: «Російська мова» та «Порівняльне мовознавство» завдяки організованому одноразовому захисту.

«При цьому весь її науковий багаж складає десь зо три десятки наукових праць з навчання російської мови», — обурюється пан Марусик.

Крім того, з його слів, сестра дружини Президента України залякує викладачів, зокрема такою фразою: «Єслі ви нє замолчітє, я опущу на вас всю свою стєну».




.....................................................
РЕКЛАМА:
Загрузка...
.....................................................